Асоціація разом з Прозорро.Продажі забезпечує надійну реалізацію майна державного резерву, природних багатств та арештованого майна. Конфісковані та заблоковані активи продають через електронну систему. Це дозволяє досягти прозорості, відкритості та доступності інформації для кожного учасника, збільшити конкуренцію. В аукціонних торгах можуть прийняти участі всі.

Вигідні торги с допомогою біржових та електронних майданчиків

Відкритість і неупередженість Асоціації завоювала довіру досвідчених бізнесменів. Статистика підтверджує, що покупці з задоволенням приймають участь в дійсно прозорих аукціонах, які проводять незалежні електронні площадки. Співпраця з aeaep.com.ua заохочує клієнтів за допомогою простого та зрозумілого алгоритму ведення аукціону та професійної підтримки на кожному етапі.

Асоціація «Біржових та електронних майданчиків» бере активну участь в покращені економіки країни. Після реєстрації на Прозорро. Продажі клієнт отримує у своє розпорядження простий інструмент, який допоможе стати учасником публічного аукціону та отримати сервісну підтримку на високому рівні. Професійні менеджери дадуть вичерпну відповідь на всі запитання, професійно проконсультують с питань діяльності Асоціації.

Плюси електронних торгів

Асоціація створена для захисту економічних, правових та фінансових інтересів учасників. Вона забезпечує проведення прозорих аукціонів щодо реалізації або оренди державного та приватного майна. Головні плюси електронних торгів:

  • комфорт;
  • публічність;
  • відсутність людського фактору.

Завдяки ідеальному алгоритму в систему не можуть втручатися сторонні, але спостерігати за ходом торгівлі може кожен охочий. Площадка відкрита для журналістів, активістів, простих громадян.

Довіра суспільства викликана чесністю та безпристрасністю членів Асоціації. З кожним днем кількість компаній та приватних підприємств, які беруть участь в торгах та укладають вигідні контракти, збільшується. Система дозволяє уникнути незаконних спекуляцій, реалізувати стратегічні запаси за вигідною ціною.

Завдяки розгалуженій сітці та мобільності організація відкритих біржових торгів для продажу майна проходить в короткі строки. Ця сфера постійно розвивається та залучає нових учасників.