З 2016 року в Україні з’явився якісний майданчик, на якому кожна людина може легко та швидко реалізувати власні товари чи ресурси. Велика кількість державних установ, міжнародних та вітчизняних підприємств і трейдерних компаній регулярно беруть участь в аукціонах державного підприємства «Прозорро.Продажі».За весь період роботи системи вже налічується понад 341 000 успішно закінчених аукціонів, прибуток з яких складає щонайменше 46 мільярдів гривень. Частина цих грошей була відправлена до бюджету нашої країни.

Що варто знати кожному учаснику державного підприємства «Прозорро» про саму електронну систему та її торги?

Є декілька основних критеріїв можливостей електронного простору, які обов’язково повинен знати кожен користувач цієї системи:

  1. Аби офіційно створювати, проводити та брати участь в електронних аукціонах, необхідно зареєструватись на сайті uub.in.ua. Ця процедура займе лише декілька хвилин.
  2. Обов’язково потрібно ознайомитись із вмістом регламенту електронного майданчика, аби діяти за встановленими стандартами та не допускати конфліктних ситуацій.
  3. Аби знайти необхідний аукціон можна використати зручні фільтри, щоб відсортувати усі наявні оголошення торгів.
  4. Усі аукціони бірж проходять щодня з 9 ранку до 18 години вечора.
  5. За перебігом аукціонів стежать волонтери та громадські діячі, аби учасники діяли за правилами та не виникало дискримінаційних ситуацій.
  6. Також за порядком стежать фахівці біржі, аби на просторах системи не з’являлись шахраї, корупціонери, бюрократи тощо.
  7. У разі необхідності можна зв’язатися з персональним менеджером. Він у режимі 24/7 допоможе клієнту з будь-яким запитанням щодо державного підприємства «Прозорро» та аукціонів.
  8. Біржа надає кожному учаснику торгів юридичну допомогу у разі підписання різноманітних угод та договорів.
  9. Вплинути на результати аукціону та його переможця неможливо, адже вони встановлюються автоматичною системою. Вона не залежить від вказівок людей та працює чітко на запрограмованому алгоритмі дій.
  10. Кожен охочий може вільно переглянути будь-яку інформацію та документи, що є в ДП «Прозорро.Продажі», окрім особистої інформації учасників торгів.