Що таке кругляк сосни? Це базовий лісоматеріал для виготовлення деревної продукції. Є вихідним виробом у вигляді необроблених повалених стовбурів. Фактично він являє собою колоди і кряжі, що застосовуються для поперечного розкрою.

Якщо відокремити від хлиста спиляного і поваленого дерева будь-якої породи кореневище, сучки і верхівку, то вийде саме даний лісоматеріал, який використовується в подальшому для експортного і внутрішнього споживання.

Причому він повинен відповідати заданим параметрам з виміром товщини по перетину на вершинному кінці. Залежно від цього така сировина буває:

  1. Великоформатним – діаметр 26 і більше сантиметрів;
  2. Середньоформатним – діаметр в межах 14-24 сантиметрів.

За характером обробки поздовжніх сторін бруси поділяють на двох- , трьох — і чотирьохкантні. Відпиляні бічні частини колод називають обапилами. Їх використовують для вироблення обапілу, призначеного для зміцнення гірських розробок. За розташуванням пластів щодо річних шарів пиломатеріали підрозділяються на радіальну, тангенціальну і змішаної розпилювання. У радіальної продукції пласти йдуть перпендикулярно річним верствам, тобто спрямовані по радіусах поперечного перерізу колод, а у тангенціальної пласті вони розташовані по дотичній до річних верствам. Дані види продукції відносяться до спеціальних, основна ж маса пиломатеріалів випускається без урахування розташування річних шарів і відноситься до продукції змішаного розпилювання.

Раніше кругляк сосни в Житомирі та в інших місцях продавався без торгів — сторони просто підписували договір, часто містить неправдиву інформацію. Часто покупці отримували неякісні матеріали.

Аукціони Прозорро.Продажі допоможуть вам знайти ексклюзивні варіанти дуба.

Купити кругляк сосни в Житомирі на майданчику ТБ УЕБ

Ми пропонуємо вам відвідати наш сайт, щоб купити кругляк дуба в місті Житомир. Придбати можна тільки великі розміри – починаючи від 150 куб.однак, судячи з перспективності проекту, влада планує розширити монтаж міжмережевої взаємодії. Тому, щоб не упустити можливість, реєструйтеся на сайті

Щоб отримати більше інформації про аукціон, пройдіть за посиланням: https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/kupiti-kruglyak-sosni-v-zhitomiri-na-chesnih-umovah-mozhlivo-na/.